نظر مشتریان

مطمئن ترین سایت پاپ آپ با پرداخت منظم و شمارش عالی

heymusic.ir
به عنوان نمایش دهنده

درآمد نمایش دهندگان پاپ آپ


28,500 تومان واریز در ۱۳۹۴/۰۸/۲۹
136,600 تومان واریز در ۱۳۹۴/۰۸/۱۴
20,700 تومان واریز در ۱۳۹۴/۰۸/۱۴
10,700 تومان واریز در ۱۳۹۴/۰۸/۱۴
196,200 تومان واریز در ۱۳۹۴/۰۸/۱۴
39,500 تومان واریز در ۱۳۹۴/۰۸/۱۴
143,700 تومان واریز در ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
13,400 تومان واریز در ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
240,000 تومان واریز در ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
240,000 تومان واریز در ۱۳۹۴/۰۷/۰۷

مشاهده جزئیات

قوانین استفاده از خدمات سایت "های کلیک"

شرایط استفاده از خدمات
این شرایط و ضوابط خدمات، به شما که به عنوان یک آگهی دهنده و یا نمایش دهنده در hiclick.ir عضو هستید اعمال می شود.

1.حساب کاربری
1.1 انتقال و یا فروش حساب ممنوع است.
1.2 از آنجایی که رمز عبور شما باید از دیگران مخفی بماند، ما آن را در یک فرمت غیرقابل بازخوانی ذخیره می کنیم شمامسئول امن نگه داشتن آن هستید، و ما مسئولیتی نسبت به هر گونه دسترسی نادرست به حساب کاربری شما که به دلیل مدیریت نادرست رمز عبور اتفاق بیفتد را نداریم.
1.3 شما تنها می توانید یک حساب داشته باشد. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به حذف همه آنها منجر خواهد شد. این همچنین برای شماره عابر بانک ها که به صورت منحصر به فرد برای هر کاربراست و با کاربر دیگری به اشتراک گذاشته نمی شود صدق می کند.
1.4 آدرس پست الکترونیک و نام و نام خانوادگی شما تحت هیچ شرایطی نمایش داده نمی شود وهمچنین فروخته هم نمی شود و تنها مرجعی که ما به درخواست آنها ترتیب اثر می دهیم مراجع قضائی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

2. زیرمجموعه ها
2.1 هر یک از زیرمجموعه های شما، به عنوان یک کاربر، باید یک آدرس ایمیل منحصر به فرد داشته باشد.
2.2 شما نباید ایمیل های ناخواسته بفرستید و یا شخصی را مجبور کنید تا زیر مجموعه شما بشود. همچنین شما نمی توانید از هر گونه خدماتی که برای فروش زیرمجموعه ها شما تلاش میکند استفاده کنید. ما اینگونه موارد را بررسی و نتیجه ی آن مسدودیت حساب می باشد.
2.3 زیر مجموعه ها هرگز قادر به تغییر شخصی که آنها را معرفی کرده اند نیستند.
2.4 درآمد شما از زیرمجموعه در انتهای هر روز محاسبه نمی شود، بلکه هر موقع درخواست واریز زیرمجموعه شما انجام شد، 3 درصد مبلغ درخواست شده به موجودی شما در سایت HiClick اضافه می شود.

3. رفتار عمومی کاربر
3.1 شما این حق را دارید که نظرات خود را در خصوص "های کلیک" بدون توهین، به دیگران در سراسر اینترنت بیان کنید .
3.2 هرگونه اتهامی بدون مدرک مثل ارعاب، تهدید و یا بی احترامی علیه HiClick و یا کارکنان / دستیاران HiClick، در اینجا یا هر جای دیگر به عنوان بی احترامی تلقی می گردد و ممکن است منجر به تعلیق دائم حساب کاربری شود.

4.تبلیغات
4.1 پذیرش کلیه تبلیغات بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و های کلیک هیچ گونه مسئولیتی در قبال شعارها ، مطالب و تصاویر مورد استفاده در سایت آگهی دهنده را ندارد و این مورد مستقیما برعهده آگهی دهنده خواهد بود.
4.2 ما هر نوع تبلیغاتی که به سایت ثانویه ای redirect شود را تشخیص می دهیم و این عمل باعث می شود که آگهی غیرفعال شود و هزینه در هیچ صورت عودت نخواهد شد.
4.3 هر تبلیغاتی که از نام HiClick برای هر گونه خدمات استفاده می کند مجاز نیست.
4.4 تبلیغ وب سایت شما باید قادر به حمایت از چند بازدیدکننده همزمان در هر ثانیه را داشته باشد.
4.5 تبلیغات فقط باید با استفاده از ماوس و بدون استفاده از هر روش دیگر کلیک گردند.
4.6 ما حق حذف هر گونه تبلیغاتی که برخلاف قوانین جاری کشور نباشد ولی برای نمایش دادن مناسب نبینیم را با امکان عودت مبلغ به آگهی دهنده، برای خود محفوظ می دانیم .
4.7 نمایش دهندگان حق استفاده همزمان از سیستم HiClick و سیستم های درآمد از پاپ آپ مشابه را ندارند ولی می توانند به جز پاپ آپ "های کلیک" پاپ آپ سایت دیگری را بر روی وب سایت خود قرار دهند به شرط اینکه پاپ آپ HiClick اولین پاپ آپ باز شده باشد.

5.سیاست ضد تقلب
5.1 هر تلاشی، به هر شکلی به منظور تغییر نامعتبر در آمار "های کلیک"، در سیستم ثبت خواهد شد.
5.2 گاهی اوقات ما به شما هشدار می دهیم ، گاهی اوقات هم اینکار را نمی کنیم. در این صورت، زمانی که شما درخواست دریافت درآمدتان را ارسال کنید سیستم مانیتورینگ ما اقدامات شما را تجزیه و تحلیل میکند و سپس عکس العملها ی ما را در پی خواهد داشت. به طور معمول، تلاش برای هک کردن سیستم، باعث تعلیق بلافاصله حساب کاربری می شود.
5.3 شما نمی توانید از هر روشی که به صورت خودکار، وظایف را انجام میدهد و یا برای شما بر روی تبلیغات کلیک می کند ، از جمله، هر گونه نرم افزار، پلاگین، IFrame ، اسکریپت و یا autoclicker استفاده کنید.
5.4 نتیجه پایانی هر گونه تلاش برای تقلب یا نقض قوانین ، صفر شدن کل حساب کاربری و کل درآمد از همه سایت های شما و تعلیق نام کاربری شما است.

6. واریز به حساب کاربران
6.1 پرداخت درآمد ها از طریق واریز به عابر بانک عضو شبکه شتاب امکان پذیر می باشد و در حال حاضر هیچ روش پرداخت دیگری وجود ندارد.
6.2 های کلیک تضمین می دهد در صورتی که اطلاعات شماره کارت درخواست کننده تکمیل و صحیح بود، درخواست های واریز حداکثر ظرف 3 روز کاری انجام شود.
6.3 حداقل مقدار پرداختی 10,000 تومان می باشد.
6.4 هر کاربر در هر ماه بر اساس تقویم میلادی می تواند 6 درخواست واریز داشته باشد.
6.5 شما در یک زمان تنها می توانید یک درخواست واریز داشته باشید.
6.6 درخواست های واریز به هیچ شکلی قابلیت لغو و یا تغییر مبلغ را ندارند و هر گونه درخواست استرداد مربوط به هر گونه پرداخت را نادیده می گیریم.
6.7 درصورتیکه کاربر 500تومان کارمزد هر تراکنش کارت به کارت و پرداخت 5% از مبلغ درخواستی را به عنوان کارمزد به سایت "های کلیک" قبول کند ، محدودیت تعداد درخواست واریز، برداشته می شود.

7.پرداخت به HiClick
7.1 همه ی پرداخت ها با استفاده از لینکهای موجود در پنل کاربری HiClick صورت می گیرد. هیچ روش پرداخت دیگری پذیرفته نمی شود.

8.خط مشی بازپرداخت
8.1 پرداخت هایی که در HiClick انجام می گیرد به هیچ شکلی قابل استرداد نمی باشد.

9.تعلیق حساب کاربری
9.1 موجودی حساب کاربری که به هر دلیلی معلق شود در صورتیکه کمتر از 10,000 تومان باشد، صفر می گردد.

10.مسئولیت
10.1 HiClick مسئولیتی در خصوص هر نوع تاخیر یا عدم موفقیت در نمایش سایت های آگهی دهنده و یا نمایش دهنده را نخواهد داشت.
10.2 HiClick حق تغییر شرایط و ضوابط سرویس در هر زمان، از جمله هزینه ها، پیشنهادات خاص، منافع و قوانین، و همچنین حق توقف موقت خدماتش در هر زمان و بدون هیچ گونه اطلاع قبلی را برای خود محفوظ می داند.
10.3 تغییرات در تعرفه ها بدون رضایت آگهی دهنده و یا نمایش دهنده عطف به ماسبق نمی شود.
10.4 های کلیک حق تسویه حساب کامل در هر زمان با هر کاربر و یا عدم ادامه همکاری با هر یک از سایت های کاربران را برای خود محفوظ می داند.
10.5 HiClick مسئولیتی در خصوص تغییر محتوای سایت های آگهی دهنده و یا نمایش دهنده را ندارد.
10.6 HiClick مسئول هر گونه پرداخت مالیات برای آنچه که شما از ما دریافت کرده اید نیست. این مسئولیت خود شماست که مالیات آنچه را دریافت کرده اید اعلام و پرداخت کنید.


کسب درآمد از اینترنت "های کلیک"